slider

Anasayfa » Oto Aksesuar
Mıknatıslı Araç Takip Cihazı Gps T12  Uzun Süreli Şarj  Kolay ve pratik uygulamalı bir araç takip cihazıdır. Araba,nızın altına veya İç Bölümüne Manyetik Sayesinde Kolay Montaj Edilebilir. 


Stok Durumu :Stokta var

Adet :
990.00TL
Turkiye nin her yerine 9.90 TL

  Mıknatıslı Araç Takip Cihazı Gps T12  Uzun Süreli Şarj 

   

  Kolay ve pratik uygulamalı bir araç takip cihazıdır. Araba,nızın altına veya İç Bölümüne Manyetik Sayesinde Kolay Montaj Edilebilir. 
  Sistem online olarak çalışmaktadır. Cihaz içinde yerleştirilecek bir GSM sim kart ile İnternet üzerinden canlı olarak takip edilebilmektedir. T12 sahip olduğu yüksek kapasiteli bataryası sayesinde 2 Haftayı aşkın süreyle konum bilgilerini aralıksız olarak gönderir. 

  Cihaz sahip olduğu yüksek kazançlı gps alıcı modülü ve anteni sayesinde araç altından dahi GPS uydu bilgilerini başarıyla alabilmekte ve hata payını yok denecek kadar az seviyelere indirgemektedir. 

   

  Takip esnasında da kullanımı son derece pratiktir. Filo Araç Kiralama, Dedektiflik hizmeti verenler, çocuklarını takip etmek isteyenler, eş takibi ve sevdiklerinizin gözlem altında olması gereken durumlarda kullanılabilecek profesyonel takip çözümüdür. 

   

  T12 özel korumalı kasası sayesinde sahip olduğu elektronik aksamı tüm dış etkilerden başarıyla korur. Yağmur, nem, sıcak vb. tüm dış etkenler cihazın çalışmasını etkilemez. Sahip olduğu özel mıknatısları sayesinde kuvvetli bir biçimde araç metal yüzeyine yapıştırılır. Bu sayede bozuk yol şartlarında, titreşimlere ve çukurlara girilip çıkılması ile oluşan sarsıntılarda kendini bırakmaz.

   

  Cihaz ithal olup GSM sistemi Türkiye de ki tüm operatörler ile uyumludur. GSM Modülünün IMEI numarası T.K.a kayıtlıdır ve piyasadaki bazı Klon IMEI işlemi görmüş cihazlardan değildir. 

   

  Paket Kutu İçerik:

  1 Adet T12 GPS Takip Cihazı 

  1 Adet Şarj Cihazı

  1 Adet Kullanım Kılavuzu

   

  Ürün Hakkında Yorum Yapın

   Yeni Bir Sipariş Ltd. Şti.